KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804277
nr 1280 4277
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Oljemålning, "Palma". Signerad, daterad 1949. Olja på pannå, 17,5x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:51:34
6/10 04:19:35
100 kr
7/10 18:53:30